تیتراژ سریال تعبیر وارونه یک رویا

تیتراژ سریال تعبیر وارونه یک رویا.تیتراز ابتدایی و پایانی با صدای رضا یزدانی در دو فرمت صوتی و تصویری به همراه پخش آنلاین.

تیتراژ سریال تعبیر وارونه یک رویا
.: تیتراژ ابتدایی :.

تصویری : 
لینک مستقیم پخش آنلاین
—–
.: تیتراژ پایانی :.
صوتی : 
لینک مستقیم با صدای رضا یزدانی
تصویری : 
لینک مستقیم | پخش آنلاین
موسیقی : بهزاد عبدی
خواننده : رضا یزدانی
شاعر : مهدی ایوبی
عنوان بندی : سیاوش کرد جان
————————
سریال تعبیر وارونه یک رویا به کارگردانی فریدون جیرانی و به تهیه‌کنندگی کمال طباطبایی و سفارش گروه سریال‌های شبکه یک است. این سریال با نام قبلی «خانه امن» درباره ترور دانشمندان هسته‌‍‌‌ای ایران است. تعبیر وارونه یک رویا داستان جاسوسی پیچیده‌ای دارد و قصه در خارج از ایران شروع و به داخل ایران کشیده می‌شود. یک مامور امنیتی کشور از طرف یکی از منابع و رابط‌های خود در خارج از ایران متوجه می‌شود قرار است یکی از دانشمندان نامدار هسته‌ای کشور را ترور کنند اما ماجرا به اینجا ختم نمی‌شود و داستان آنقدر پیچیده می‌شود که گره و تعلیق‌های زیادی ایجاد می‌کند. این ماجراها باعث می‌شود تا زندگی مامور امنیتی هم تحت‌الشعاع قرار بگیرد. پیگیری عملیات ترور که به شکست می‌انجامد، ماجراهای پیچیده جاسوسی را شکل می‌دهد که سرانجام مخاطب با یک ترور دیگر روبه‌رو خواهد شد. داستان این سریال را فریدون جیرانی نوشته و همزمان با تصویربرداری، مشغول نگارش آن است. سیدکمال طباطبایی، دلیل تغییر نام این سریال را تغییر داستان دانست و در این باره توضیح داد: ابتدا خانه امن کاملا پلیسی بود، ولی در قصه جدید موضوع ملودرام خانوادگی نیز به آن اضافه و داستان آن پلیسی، جاسوسی و خانوادگی شد. بخشی از داستان این سریال به مجموعه‌ها و سایت‌‎های هسته‌ای ایران اختصاص دارد و خرابکاری‌هایی به تصویر کشیده می‌شود که کشورهای بیگانه و سازمان‌های جاسوسی قصد انجام آن را دارند. امیر جعفری نقش اصلی سریال یعنی مامور امنیتی ایرانی را بازی می‌کند و داریوش ارجمند نیز نقش یک کارشناس امنیتی و به نوعی مافوق جعفری را به‌عهده دارد. پانته‌آ بهرام و فرهاد قائمیان نیز دیگر نقش‌های اصلی سریال را ایفا می‌کنند.
بازیگزان: امیر جعفری، داریوش ارجمند، پانته‌آ بهرام و فرهاد قائمیان. این سریال دو بازیگر جوان به نام‌های نیما نادری و آزاده سدیری را نیز معرفی خواهد کرد، این دو نقش جوانانی را بازی می‌کنند که بار ملودرام سریال را بر دوش خواهند داشت.
دیگر عوامل: تدوین بهرام دهقان، طراح صحنه بابک کریمی، طراح لباس شیده محمودزاده، دستیاراول کارگردان و برنامه‌ریز آلاله هاشمی، طراح چهره‌پردازی ایمان امیدواری، مدیر صدابرداری ناصر انتظاری، عکاس امیر عابدی، مدیرتولید شاهین شهباززاده و مدیر تدارکات حمیدرضا سرپیران.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *